به نام خدا

قوانین و مقررات کاربر

1. وب‌سایت توریوم طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

2. کاربران متعهد می­شوند که اطلاعات خود را به درستی در سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات نادرست یا ناقص مسئولیت هرگونه عواقب بعدی بر عهده کاربر است.

3. حفظ حریم خصوصی کاربران از مهمترین اصول توریوم است. کاربران متعهد می­شوند هیچ تلاش یا معاونتی برای هک وب سایت صورت ندهند و در صورت اطلاع از وقوع هک توسط شخص یا سازمان دیگر آن را در اسرع وقت به توریوم اطلاع دهد.

4. کاربران متعهد می­شوند هرگونه تغییر در اطلاعات شخصی خود را در توریوم اصلاح کنند، در غیر این صورت تبعات آن بر عهده خود کاربر خواهد بود.

5. در صورت کنسل شدن تور از سوی برگزار کننده مسئولیت پیگیری باز پرداخت هزینه آن به کاربران آن تور بر عهده توریوم است.

6. در شرایطی که تور در روز مقرر خود توسط برگزار کننده اجرا نشود کاربران لازم است این امر را به صورت تلفنی به کارشناسان توریوم اطلاع دهند.

7. در صورت کنسل کردن تور توسط کاربران درصد های زیر از مبلغ پرداختی به آنان باز می گردد و برگزار کننده نیز متعهد به پذیرش این شرایط است:

· بیش از 2 روز مانده به تاریخ برگزاری رویداد: 100 درصد

· بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ برگزاری رخداد: 50 درصد

· کمتر از 1 روز مانده به تاریخ برگزاری رخداد: 0 درصد

8. وب‌سایت توریوم به عنوان یک واسط میان کاربر و برگزار کننده تور عمل می­کند و در قبال شرایط اجرای آن تور، تأخیر، تعجیل و یا عمل نکردن به وعده ها مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مسئولیت هر گونه حادثه یا رخداد بر عهده برگزار کننده است، توریوم در صورت اطلاع از اجرای نامناسب تور توسط برگزار کننده از فعالیت آن برگزار کننده در آینده جلوگیری خواهد کرد.

9. وب‌سایت توریوم اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح شده به صورت صریح در قانون، امکان در اختیار داشتن این اطلاعات را خواهند داشت.